Okna przesuwne PCV Szczecin

Łatwość obsługi i oszczędność miejsca czynią je idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie funkcjonalność i modny design.

Odkryj nowe wymiary światła i przestrzeni w Twoim wnętrzu

Okna przesuwne to nowoczesne i eleganckie rozwiązanie, które znakomicie wkomponowuje się w każdą architekturę domu czy budynku komercyjnego.

Najwyższa jakość widoczna w każdym szczególe

Naszym klientom oferujemy wyłącznie najwyższej jakość okna przesuwane PCV:

 • VEKA MOTION 82
 • VEKA MOTION 82 MAX 
 • SMART SLIDE
 • Unikalna konstrukcja VEKA MOTION 82 spełnia wymagania inwestorów, architektów i specjalistów aranżacji wnętrz. Jest zaawansowanym technologicznie systemem okien przesuwnych, który często wykorzystuje innowacyjne rozwiązania w zakresie izolacji termicznej, akustycznej oraz bezpieczeństwa.

Zalety systemu VEKA MOTION 82:

Atrakcyjne parametry. Zaawansowane rozwiązania technologiczne gwarantują wysoką jakość profili. Wybierając VEKA MOTION 82, wybierasz wytrzymałość, trwałość i estetykę na najwyższym poziomie.

Nowoczesna architektura. Włącz się w trendy nowoczesnego budownictwa i architektury. Duże przeszklenia VEKA MOTION 82 pozwalają na naturalne połączenie wnętrza z otoczeniem, oferująca spektakularne widoki, szczególnie na tereny leśne i ogrody.

Maksymalizacja światła dziennego. Dzięki dużym przeszkleniom systemu VEKA MOTION 82, Twój dom zostanie zalany światłem. Zwiększony dostęp do światła naturalnego optycznie powiększa przestrzeń.

Duże szklane powierzchnie w wąskich ramach profili PVC sprawiają wrażenie smukłych i lekkich, co doskonale dopełnia aranżacji każdego wnętrza.

 • Konstrukcje trój- i czteroskrzydłowe mogą mieć 6,5 m szerokości niezależnie od koloru profili.
 • Świetna izolacja termiczna. Dodatkowo istnieje możliwość docieplenia potrójnymi, albo poczwórnymi pakietami szybowymi do grubości 54 mm.
 • Najwyższej klasy wodoszczelność dzięki zastosowaniu innowacyjnych uszczelnień. -9A

Maksymalne parametry przeszkleń – dogodna możliwość zaprojektowania konstrukcji dwuskrzydłowej:

 • dla białych profili: w parametrach 6,5 m szerokości i 2,7 m wysokości,
 • w przypadku profili kolorowych: 5 m szerokości i 2,5 m wysokości.

 VEKA MOTION 82 i
VEKA MOTION 82 MAX

Najlepsze profile z rodziny VEKA MOTION w Window Expert.

VEKA MOTION 82

VEKA MOTION 82 MAX

SMART-SLIDE

Optymalne wykorzystanie przestrzeni wewnętrznej każdego pomieszczenia.

Okna przesuwane SMART-SLIDE

Cenionym i popularnym rozwiązaniem w dziedzinie okienno-drzwiowych systemów przesuwnych, będącym jednocześnie korzystną alternatywą dla ekonomicznych drzwi tarasowych typu PSK/PATIO są systemy przesuwne SMART SLIDE.

 • Sprawdzają się doskonale zarówno w budownictwie jednorodzinnym, jak i w obiektach użyteczności publicznej, gdzie oczekuje się łatwości obsługi i bezusterkowego użytkowania w dużych przedziałach czasu. 
 • Rozwiązania techniczne wykorzystywane w produkcji i montażu SMART-SLIDE dają znakomite rezultaty w zakresie wodoszczelności, wytrzymałości naporu wiatru i śniegu, przepuszczalności powietrza oraz izolacji termicznej, i akustycznej.

Smart-slide to system, który skupia się na prostocie użytkowania i efektywności kosztowej, oferując łatwe w obsłudze rozwiązanie przesuwne. Jest zaprojektowany tak, aby zapewnić dobrą izolację i funkcjonalność przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnego stosunku jakości do ceny.

Parametry:

 • Głębokość zabudowy – 140 mm 
 • Głębokość skrzydła – 70 mm 
 • Liczba komór – 5 
 • Maksymalna głębokość szklenia – 41 mm 
 • Dostępne opcje otwierania w schematach A i C 

Nie znalazłeś dokładnie tego, czego szukasz?

Odkryj więcej z Window Expert.  Doradzamy, montuje, gwarantujemy – najwyższa jakość w najlepszej cenie. Pomożemy Ci znaleźć idealne rozwiązanie dopasowane do Twoich unikalnych potrzeb. Stwórzmy razem coś wyjątkowego dla Twojego domu lub obiektu!

Dzień dobry,

Jestem Marcin Pierwieniecki

Właściciel Window Expert

Zapraszam do rozmowy na temat projektu. Chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Zapraszam do
kontaktu!

+48 663 557 411
Zadzwoń do mnie


biuro@windowexpert.pl
Napisz e-mail


Facebook